هشدار در مورد روغنگیری جلوی چشم شما

دستگاه روغن گیری از کنجد

متاسفانه افرادی سود جو، دستگاههای روغن گیری  کنجد،  به بازار عرضه کرده‌اند و متاسفانه روغن آن را به عنوان روغن کنجد  خوراکی می‌فروشند. در صورتی که از کنجد به صورت مستقیم روغن تهیه شود صنعتی است و قابل مصرف خوراکی نمی‌باشد. خصوصاً اینکه اخیراً چندین کشور صنعتی بزرگ مثل آلمان در این زمینه از عدم اطلاع هموطنان ما سوء استفاده نموده و دستگاههای روغن گیری صنعتی  وارد شده که این خود نوع دیگری از استعمار است.

 

نحوه فرآوری سنتی روغن ارده کنجد بدین گونه است که دانه‌های کنجد پس از عبور از سنگهای آسیاب به ارده تبدیل  و در نهایت از ارده، روغن ارده کنجد استخراج می ‌شود و مرحله تصفیه را انجام میدهند و این همان چیزی است که انسان می‌تواند به عنوان روغن خوراکی میل نماید.

خلاصه:

۱- هر گونه روغن گیری به صورت مستقیم از کنجد روغن صنعتی محسوب می‌گردد و همچنین طبق قانون اداره استاندارد تمام روغنهایی که به صورت خام از دانه های خوراکی گرفته میشود (( کنجد . تخمه آفتابگردان . سویا و…..)) غیر قابل مصرف انسان میباشد و کاملا مضر هست (( البته طبق قانون استاندارد باید تمامی این مغازه ها و این دستگاهها جمع شوند ولی متاسفانه قدام خاص و جدی صورت نمیگیرد)

۲- فقط الف :”روغن ارده کنجد”  و  ب روغن کنجدی که به صورت کاملا بهداشتی و مراحل خاصی که باید انجام شود مصرف خوراکی دارد

 

مواظب باشیم بعد از یک قرن که دشمنان ما در برابر این امر زانو زده‌اند با ایجاد انحراف، داشته‌های اصیل ما را به شک و تردید و در آخر به گمراهی نکشانند.

که متاسفانه در حال حاظر مردم ما اعتماد بیشتری نسبت به روغنهایی که در مقابل چشمشان میگیرند اعتماد دارند که دلیل آن هم طبیعی هست چون ….

 

انشالله بتوانیم در این سایت روغنهایی که واقعا برای سلامتی افراد جامعه ضرری ندارند رو معرفی کنیم

برای دیدن محصولات فروشگاه کلیک کنید

admin-site
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ارتباط با ما
یزد - اردکان - میدان چادرملو - بلوار امام خمینی (ره) - بالاتر از درمانگاه احمد آباد -کارگاه تولیدی تحفه اردکان و مستانه
مسئول فروش عمده محصولات آقای ابومحمدی 09131536500-03532225703--برای فروش خرده و آنلاین آقای کارگر 09133744501
kargar.narin@gmail.com
X